piątek, 9 sierpnia 2013

Lato, lato ... słoneczny czas...

Uroki letnich rabatek...

9 komentarzy:

 1. Jolu, jak tu pięknie! Z przyjemnością zwiedzam grzebyczkowy świat - mam co oglądać i czym się inspirować. Dzięki za to! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aga, dziękuję i zapraszam...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem pod ogromnym,wręcz gigantycznym wrażenie, Twojego ogrodu,i nie chodzi tylko o pięknie zakomponowana przestrzeń,cudne rośliny,ale też o mój podziw dla Twoje pracy,to poprostu harówka,ale mądra! Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję... i zapraszam do odwiedzania mojego bloga...mamy podobne zainteresowania, a to przyciąga...
  Pozdrawiam Jola

  OdpowiedzUsuń
 5. No popatrz jaki świat jest mały.
  Przeglądam zdjęcia i zastanawiam się skąd ja je znam.Potem Eureka .....mój ulubiony ogród na O.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aszko witaj...oczywiście Twój login znany z FO...mój login zmieniony tylko ogród wciąż ten sam...hihihi. Dziękuję ,że mnie odwiedziłaś, pozdrawiam.

   Usuń
 6. Twój ogród jest zachwycający!!! Nie mogłam przejść obok niego bez pozostawienia komentarza. Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny u mnie, ponieważ dzięki temu trafiłam do Twojego zaczarowanego świata :) Po prostu taki ogród to moje nieustające marzenie! I niedoścignione, ponieważ mieszkam na okropnej nizinie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tyle ciepłych słów...to bardzo motywuje do dalszych ogrodowych zmagań...Nasz ogród trudny,bo z wielką skarpą , a do tego mokry i bagnisty...ale jakoś dajemy radę...Na nizinie też można stworzyć cudne miejsce... czego z całego serca życzę i pozdrawiam Jola.

   Usuń
  2. Jolu, czekam z niecierpliwością na nowe wpisy i fotki! Ściskam mocno, moja Ty motywacjo!

   Usuń